Kurumsal

 Firmamız, ticaret hayatına 1988 yılında elektronik ürünlerin satışı ve pazarlama hizmetleri ile başlamış, 1999 yılında ise ses – ışık, sahne sistemleri satış ve kiralama hizmetleri sektöründe ticari hayatına devam etmiştir.Faaliyete başladığından bu yana istikrarlı şekilde içinde bulunduğu sektörel faaliyetleriyle piyasada kendine haklı bir yer edinmiş firmalardandır.Sunulan projelerde küçük büyük ayrımı yapmayıp en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış, müşteri ve katılımcıların memnuniyetini ilke edinmiştir,benimsediği müşteri memnuniyeti ilkesi için bütün işlerini yerinde ve zamanında kusursuzca gerçekleştirmiştir.

 

 SANAT VE TEKNOLOJİnİn BuluştuĞu yerdesİNİZ

   Eski tecrübesi yeni yüzüyle sadece etkinlik ve organizasyon hizmeti şirketi olmayıp,hayal ettiğiniz projelendirdiğiniz ihtiyaç duyduğunuz bir etkinlikte veya etkinlik alanlarında olması gereken ses,ışık,sahne,LED ekran,görüntü sistemleri,anons,toplantı sistemleri teknik alt yapılarının kiralama ve satış hizmetini de vermektedir.
Dinamik kadromuz ve profesyonel teknik ekipmanlarımızla yüzlerce gerçekleşen organizasyon ve sorunsuzca teslim edilen projelere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz…

Vaatlere Değİl Eylemlere odaklanın!Çünkü İşİmİzİn PARDON’u yok..

Neden mi?

Gerçekleştirilen etkinliklerdeki  sunumlarda, tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanmış ses sahne ve ışık sistemi,başarı grafiğini her zaman pozitif arttırmıştır.

Okul,alışveriş merkezi,stadyum,ibadet alanları gibi toplu yaşam alanlarında ise insanlara hitap,duyuru vb. durumlar için acil anons ve canlı yayın sistemleri önem arz etmektedir.Konferans ve toplantı organizasyonlarında ise misafirler ve katılımcılar arasındaki iletişimi kurmak için ise profesyonel bir teknik alt yapı projelerin olmazsa olmazıdır.

 

 

 insanların bir arada olduğu toplu yaşam alanlarında ve aklınıza gelebilecek bir çok yaşam alanlarında ses sisteminin önemi çok büyüktür.Profesyonel işinde uzman ve tecrübeli bir ekip ile çalışmanız başarı grafiğini her zaman pozitif yönde arttıracaktır….

 

BEKLİYORUZ…

HAFTA İÇİ

09:00- 18:00

HAFTA SONU

09:00 – 13:00

İLETİŞİM

Telefon

+90 332 251 10 70

+90 552 652 56 52

E-Posta

info@duracevent.com

Adres

Horozluhan Mh. Çalıdüzü Sk. No:9
42100 Selçuklu/KONYA