BİZ KİMİZ…

DURAC

Firmamız eski tecrübesi yeni yüzüyle sadece etkinlik ve organizasyon hizmeti şirketi olmayıp, hayal ettiğiniz, projelendirdiğiniz, ihtiyaç duyduğunuz bir etkinlikte veya etkinlik alanlarınızda olması gereken ses, ışık, sahne, LED ekran, görüntü sistemleri, anons, toplantı sistemleri, teknik alt yapılarının kiralama ve satış hizmetini de vermektedir.

Dinamik kadromuz ve profesyonel teknik ekipmanlarımızla gerçekleşen yüzlerce organizasyonlara hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

NELER Mİ YAPIYORUZ…

Organizasyonlarınızda misafirlerinizi rahatsız etmeyecek anlaşılır gürültüden uzak kaliteli bir ses sistemi ile katılımın uzun süreli olması, hizmette başarı çizgisini pozitif arttırmaktadır.

Günümüzde gerçekleşen etkinliklerde sahnedeki sunumun kalitesi ve katılımcıların çeşitli ışık şovları ile daha profesyonel bir hizmet gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Okul, alışveriş merkezi, stadyum, ibadet alanları, toplu yaşam alanlarında insanlara hitap edebilmek için anons canlı yayın sistemleri önem arz etmektedir. Konferans ve toplantı organizasyonlarında ise misafirler ve katılımcılar arasındaki iletişimi kurmak için ise profesyonel bir teknik alt yapı gerekmektedir.

Bir etkinlik ve organizasyon sorumlusunun temel görevi; yüklendiği bütün sorumlulukları hata oranını sıfıra indirerek işveren ve katılımcılara etkin bir hizmet gerçekleştirmektir. Çünkü hizmet sektöründe hiçbir anı geri getiremezsiniz…